עומדים בפני שיפוץ ?

הגעתם למקום הנכון.

 

חברת "אוורסט" אלמגור הנדסת בנין בע"מ נותנת מענה לכל עבודות השיפוץ והבניה הכוללים תכנון וליווי אדריכלי,עיצוב פנים,פיקוח וניהול הפרויקט

מרגע התחלתו ועד לסיומו,לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.

התחייבות לעמידה בלוח זמנים.
איכות,אמינות מקצועיות.

לחברה ניסיון רב בתחום: שיפוץ דירות ומשרדים,תוספות בניה,עבודות

חשמל,עיצוב בגבס,ריצוף וחיפוי.צבע אינסטלציה,בניה ועבודות גמר ברמה

הגבוהה ביותר.

בעל החברה הוא הנדסאי מדופלם בעל רישיון קבלן רשום בענף 131 שיפוצים.

 

      054-6258525        

054-3973511  
a.a.almagor@gmail.com

 

שיפוץ קאנטרי בגוש הגדול בתל אביב

 • זה קאנטרי חדש בגוש הגדול בת"א. החברה עשתה כל מה שקשור לבניה, לשיפוץ, לצביעה, לטיח, להכל. מלתחות, אינסטלציה, חשמל.
  היה לי פשוט כיף לעבוד עם הבן אדם, אני לא אומר את זה סתם. הכל בזמן, מילה זה מילה, מחיר זה מחיר. אפילו הרבה מאוד דברים הוא לקח על עצמו, אם היה איזה ספק במשהו הוא גם לקח על עצמו. 
  ממש בחור אחלה, ממש נהנתי לעבוד איתו, הראיה לכך שהיקף העבודות שלו היה מאות אלפי שקלים אצלנו ואם לא היינו מרוצים לא היינו משלמים, ועובדה שאנחנו לא חייבים לו כלום, שילמנו לו הכל. 
  השותף שלי קבלן בנין וקיבלנו עוד הצעות מחיר, בחרנו בו ואנחנו לא התחרטנו. בחרנו בו בגלל הרושם שהוא עשה עלינו, המקצועיות, האיכות, הכל.
  זאת היתה עבודה מתמשכת, כל פעם עשינו עוד פרויקט ועוד פרויקט וכל פעם בחרנו בו מחדש כי הוא היה פשוט על הכיפאק. 
  הוא עשה לי עבודה מדהימה בזמן ובאיכות.

  אופיר ממש מקצועי, איכותי, נעים, נדיר במחוזותינו כמו שאומרים. 

לחץ פה

אדריכלית 

 • אני עשיתי איתו שני פרויקטים אחד מהם ציבורי, עשינו קאנטרי קלאב ושיפוץ דירה. 
  בקאנטרי זה היה שיפוץ כללי, הריסה ,שבירה, ממש החיינו את המקום מחדש. עשינו שיפוץ מאוד כולל במלתחות ועשינו בניה של קירות, ריצוף, חיפויים, ברזים וכיורים. הוא סגר קירות של החדר כושר, עשה מטבח ווהכנה לבית קפה בתוך הקאנטרי, כל מה שצריך מסביב. גם באזור הבריכה, ריצוף של אזור הבריכה, הוא עשה איטומים בקומה למטה. 
  אני לא חושבת שהייתי יכולה לעשות את זה עם מישהו שהוא לא כמו אופיר כי יאמר לזכותו הוא נותן המון, המון בטחון ואין דבר שהוא יגיד שהוא לא יכול לעשות וכל דבר הוא מסדר. יש לו קשרים ויש לו לב טוב, ויש לו רצון לעבוד, כאילו אני יודעת שבפרויקט הבא השיתוף פעולה איתו הוא 100%. אין לי משהו אחד אפילו לבוא ולהגיד שזה היה יכול להיות אחרת, לאורך כל הדרך.

  הדירה בפתח תקוה בכלל עשינו שם מהפך. זאת היתה דירה של חמישה חדרים הפכנו אותה לארבעה חדרים. שם זה באמת היה כאילו לקחנו את הדירה והפכנו אותה למעטפת ופשוט בנינו אותה מחדש. זה כלל הכל ריצוף, חשמל, אינסטלציה, קירות, תקרות גבס, חיפוי. כלל ממש הכל, וזה מה שטוב באופיר שגם אם בשטח נתקלים באיזושהי בעיה כי זה קורה המון, במיוחד בבתים, שפתאום יש לך איזושהי בעיה ופתאום דברים לא צפויים, אז בגלל שהוא מגיע עם צוות עובדים מאוד, מאוד נרחב וכל עובד שלו באמת מתמחה במקצוע שלו, כל מי שהוא מביא זה התחום שלו. לריצוף הוא מביא את הרצף הכי טוב שיש, ואותו דבר גם עם אינסטלציה אז בגלל זה אין מצב שיהיו תקלות, וגם אם יש איזושהי תקלה אז הבן אדם יודע איך לפתור אותה כי הוא פשוט מומחה. זה לא כאילו כמו שיפוצניק שלא יודע לפתור את הבעיה.
  לוחות זמנים שלו, זה לוחות זמנים. אני נותנת לו 11 בציון של עמידה בזמנים, באמת אני לא האמנתי שנעמוד בזמנים שהוא הבטיח ועמדנו בזמנים.

  הוא לא מהזולים אבל יש לזה סיבה. הוא גם לא מהיקרים, אבל אני חושבת שלעומת מה שהוא מביא ומה שהוא נותן זה מעל ומעבר. המחירים שלו מאוד ממוצעים, אני יכולה לומר שקיבלתי הצעות של קבלנים הרבה יותר יקרות ממנו.  
  כן ירבו כמוהו.

לחץ פה

שיפוץ וילה במרכז שפירא

 • היה מאוד מוצלח לעבוד עם אופיר. אנחנו מאוד נהנינו מכל העבודה איתו, מכל התהליך לכל אורך העבודה, היה ממש בסדר גמור.
  הסתדרנו בכל דבר, הכל התנהל בצורה הטובה ביותר. הוא עשה שיפוץ כולל של כל הבית היו כמה מפלסים והוא הרים שם הכל למפלס אחד. זה כולל: מקלחות חדשות, ריצוף, אינסטלציה, חשמל, צבע חיצוני ופנימי, בנית קירות, פירוק קירות, טיח, פתיחת משטחים של חלונות, מלא דברים זה שיפוץ כללי גדול.
  המחיר זה עניין מאוד סובייקטיבי, קיבלתי עוד הצעות מחיר אני חושבת שההצעה שלו היתה הוגנת. מבחינתי זה היה בסדר גמור.
  לפני שלקחנו אותו דיברנו עם עוד כמה קבלנים חלקם פשוט לא עבדו באזור הזה אז זה לא היה רלוונטי, ועם חלק זה לא הסתדר מכל מיני סיבות.
  בחרתי באופיר בגלל הכל ביחד, כל הדברים שאמרתי ושנתתי לו דירוג גבוה וגם ככה זה התחיל, כל הרושם שהוא עשה עלינו מההתחלה היה מאוד טוב גם של רצינות, גם של אמינות, אם היה צריך לפנות אליו לכל דבר הוא נתן מענה מצויין ענייני ומקצועי. הוא נעים ואדיב, אנחנו מאוד מרוצים מהעבודה איתו ומזה שמצאנו אותו, הוא באמת עשה עבודה מצויינת, רחוק מאוד מכל מיני סיפורים אחרים שיש בשוק. 

לחץ פה

אדריכל - שלומי

 • בהיכרות הראשונה הוא הראה מקצועיות, ברמה הטכנית. ברמת ההשקעה, מעבר אפילו למה שסוכם עם הלקוח, היו הרבה דברים שהוא, על דעת עצמו, ידע שהם יתאימו לשיפוץ והוא עשה אותם. הוא לא ניסה לחסוך בחומרי גלם או באביזרים טכניים. הוא הגיע לגמר שהוא נחשב מאד מאד גבוה. הוא היה ער לכל הדרישות התכנוניות בניואנסים הקטנים, ומתי צריכים לקרוא לאדריכל ויש לו ניסיון מאד גבוה בעבודה עם אדריכלים, בקריאה של התוכניות ובעיבוד שלהן. ואם יש משהו שהוא לא ברור, הוא לא יעשה "יאללה העיקר לגמור וללכת ומקסימום אחר כך הלקוח ישלם על תיקונים" אלא עוצרים, עושים פאוזה, בודקים, מחפשים פיתרון ורק אחר כך מבצעים ובאמת על הצד הטוב ביותר. ובאמת זה היה עבודה ממש ממש מצוינת.
  עמידה בזמנים תמיד אפשר פחות מהזמן הצפוי, אבל גם שם עמד בזמנים שסוכמו היה בסדר גמור. איכות העבודה- 9, תמיד אפשר טיפה יותר, גם על עצמי אני אומר את זה. אמינות 10, בעולם הזה של השיפוצים לא חסר תחמנות, אני נתקל בה כל יום, ולא היה שום ניסיון לרמות, או לסובב את הלקוח או להציג תמונת מצב שגויה. במקרה זה גם היה תושב חוץ, אז בכלל לפעמים מנצלים את חוסר ההיכרות- התרחשות ישראלית נקרא לזה. מחיר לא זול, אבל זה שווה את המחיר. כן, הייתי ממליץ, אני גם המלצתי עליו בכמה מקרים, ואני יודע שלקחו

לחץ פה

שיפוץ וילה  ברמת גן

 • קודם כל, הוא בחור מאד מאד אכפתי, חם ולבבי, ובאמת בן אדם ש.. היו לנו גם עם הבית בעיות איטום למשל, שלא היו קשורות אליו, מהדיירים הקודמים של הבית. קנינו בית חדש ואז התברר שלא היה איטום בכלל בכל הבית. אופיר הגיע, באמת, באמצע הלילה ועזר לנו לטפל באיטום. הוא אז היה בחור לא נשוי בלי ילדים, אז אני לא יודעת איך זה השתנה עכשיו כשהוא נשוי ובדרך להיות אבא... אבל באופן עקרוני, יש לו מוסר עבודה מאד גבוה ואני התרשמתי מכל אורך הדרך, אנחנו היינו בטיפול ושיפוץ  של הבית כמעט שנה וכל הזמן מצאנו כל מיני דברים חדשים לעשות אותם, אז בגלל זה זה גם נמשך כל כך הרבה זמן.אבל הוא היה מאד מאד מאד אכפתי ועוזר ובלי שום קשר לעבודות שהוא יודע לעשות, הוא גם בן אדם שנעים לעבוד איתו.

  עמידה בזמנים 10, לא היו לנו בעיות בזמנים מבחינתו. אדיבות 11! איכות גם 10, אנחנו היינו מאד מרוצים, אני הייתי נותנת לו 10 על כל דבר. אמינות לגמרי 10. פשוט חברים שהמליצו עלינו, אנשים שהכיר ממקום עבודה קודם שלו, אני חושבת. לא עשיתי כל כך סקר שוק, רק חזרנו לארץ אז, ולא הייתה לנו כל כך אפשרות לעשות סקר שוק אז. אני מניחה שהוא לא מהזולים, אבל היה אפשר תמיד להגיע לאיזשהו עמק השווה מבחינת התשלומים כאלה, הוא אף פעם לא היה רע אלינו, או משהו כזה. שיפוץ כזה גדול, חשוב שיש עם מי לדבר, ולא מישהו שיגיד לי "מחר תשלמי לי וזהו". אני כבר המלצתי עליו באופן פרטי, המלצתי עליו ועל לעבוד איתו לאנשים אחרים גם. 

לחץ פה

דודי - שיפוץ דירה ברמת אביב

 • הוא בסדר גמור, תמיד היה שם, תמיד עשה, כל מה שבקשתי הוא ענה על הציפיות. עמידה בזמנים- האמת, הייתי נותן לו 12, כי 10 פה בארץ זה סטנדרט עם איחורים, והוא באמת עמד בזמנים. לקחתי כמה הצעות מחיר, קיבלתי עליו המלצות, והן לא אכזבו אותי ואני ממשיך להמליץ עליו. מחיר- יחסית הוא היה שווה ערך לכולם אבל אז הוא נתן הרבה תוספות, בסופו של דבר זה היה לפי דעתי הכי זול. ממשיך להמליץ עליו

לחץ פה
טואול הקמת אתרי אינטרנט